„Zrušila jej pořádající agentura,“ řekl zástupce ředitelky domova, hlavní vychovatel a také vedoucí kapely The Crazy Drummers Jan Vavřík. Není však všem dnům konec, muzikanti se chystají již tento měsíc oblažit uši dědečků a babiček při Dnu seniorů ve vrbenském domově důchodců. „Na sklonku září se chystáme rovněž na vystoupení pro časopis Zámeček na Pěší zónu do Šumperku.

Připravujeme se také na vystoupení na školní akademii Střední školy služeb v Bruntále v divadle,“ potvrdil Jan Vavřík. Zahráli si už i v parlamentu či rozhlase. Není vyloučeno také brzké koncertování s Petrem Kolářem. Členové šestičlenného souboru se pod jeho vedením scházejí, jak jen jim to vyjde. Hlavním managerem souboru se nedávno stal herec a bavič Petr Novotný.

Do bubnování se soubor pustil poté, co jej do jeho tajů zasvětil zkušený borec Ivo Batoušek, zakladatel a lídr bruntálských Jumping Drums. Poté převzal iniciativu Jan Vavřík. Vrbenští mají i své vlastní internetové stránky http://w ww.crazydrummers.estranky .cz/. Zájemci na nich najdou rovněž ukázky z vystoupení.

Kapela nastupuje ve složení Tereza, Renata, Žaneta, Eva, Denisa, Jiří a Tomáš. Do bubnů bijí mladí s radostí a největší přesností. „Závodně jsem i tančila disco už od sedmi let. To bylo ještě v Ostravě,“ uvedla členka The Crazy Drummers Eva.