Zpěváka, multiinstrumentalistu, skladatele a textaře Bendeho doprovodí jeho Band. Jako hosta si pozval zpěvačku L.P.B. „Petr Bende předvede ve své show složené z vlastních skladeb. Návštěvníky čekají špičkové hudební výkony a nápaditá hudba z oblasti poprocku. Jako bonus si navíc poslechnou zajímavého hosta večera, L.P.B.“ prozradil o programu Martin Hradečný, provozovatel krnovského klubu.

Přestože se Bende věnuje muzicírování odmalička, a účastnil se mnoha pěveckých soutěží, mezi hudební celebrity ho vystřelila až soutěž Superstar. Rok, kdy si z ní odnesl druhé místo, lze v jeho muzikantské kariéře považovat za zlomový. Od této chvíle začaly ceny do jeho sbírky přibývat jako houby po dešti. V témže roce získal cenu Skokan roku v anketě Český slavík 2005 a stal se i jejím devátým nejlepším zpěvákem v celkovém pořadí, získal Zlatou desku, zvítězil v Esu, vyzpíval si nominace na Anděla a ve výčtu by se dalo ještě dlouze pokračovat. V roce 2006 už odehrál se svojí skupinou více než stovku koncertů, avěnuje se i skládání filmové hudby. Letos si pořídil i cenu OSA 2007: vítěz prestižní kategorie Nejlepší skladatel populární hudby do 30-ti let.

Pod iniciálami L. B. P. se skrývá zpěvačka, jejíž autorská hudba představuje propojení různých žánrů od rythm and blues, rocku, soulu, elektronické hudby až po malou exkurzi do světa hudby vážné. L.B.P. se zúčastnila v posledních letech několika mezinárodních interpretačních soutěží, ze kterých si odvezla prestižní ocenění. I ona přijede na vystoupení se svou doprovodnou kapelou.