více >>

Úspěch Malého Café v gastromapě

Malé Café, Nachmelená opice a Bratři Orffové. Tak vidí hlavní atrakce Krnova Lukáš Hejlík - autor mapy s místy, která byste neměli minout. Gastromapa Lukáše Hejlíka, kterou na facebooku sleduje přes 50 tisíc lidí, pochvauje krnovský Cafe Bar Malé Café.

„Pojďme zase do jednoho koutu naší země, kde vzniklo něco, co stojí za to vidět, navštívit, ukázat. V místě, kde fouká vítr a je domem kapely Bratři Orffové, úžasného piva Nachmelená opice a teď už můžeme říct i Malého Café,“ uvedl svou pochvalu autor gastromapy.

„Precizně se tu věnují kávě, hrdě tu připravují britskou pražírnu Climpson & Sons. O víkendu pořádají brunche. Když jsme podnik navštívili, se podávalo trhané kachní maso, bruschetta, grilovaná křidélka nebo french toast,“ popsal Lukáš Hejlík svůj zážitek.

A pochválil i obsluhu. „Kafe od sympatických slečen, které jsou pro nás se svým podnikem velkým překvapením. Na mapu hrdě patří a Krnov je díky nim zase slavnější,“ uzavřel nadšený provozovatel gastromapy.

„Gastromapu samozřejmě sleduji. Splnilo se mi přání, aby se v ní Malé Café objevilo,“ komentovala úspěch majitelka kavárna na krnovském náměstí Šárka Bolatzká.

SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ