více >>

Funpark & Bike park pod Pradědem

Horský Resort Kopřivná pod Pradědem v Malé Morávc je obklopeni nádhernými lesy českých hor, zažijte společně s námi a celou rodinou dny plné sportu, zábavy a pohody.

V areálu se nalézá například bikepark, který nabízí hned 4 trasy: nový Downhill - závodní trať pro zkušené jezdce, Freeride - trať vhodnou pro začínající i pokročilé jezdce, trať Family pro začínající jezdce (vhodná i pro sjezdové koloběžky či trojkolky) a Single track pro pokročilejší jezdce. Přepravu osob a kol zajišťuje 4sedačková lanovka. Vrátit se do dětských let a zazávodit si s přáteli nebo se s rodinou na speciálních koloběžkách, které jsou speciálně upravované na sjezd. K dospozici jsou zde dvě trasy, z níž jedna vede z Pradědu až k Chatě Kopřivná, měří 13 km a druhá trasa vede po sjezdovce v Bikeparku.

Lezecká stěna Funparku Kopřivná je největší v celém okolí Pradědu. Na své si přijdou nejen zkušení lezci, ale i začátečníci. Proto jsou také jednotlivé cesty na stěně rozlišeny podle stupňů obtížnosti. Veškeré lezecké vybavení Vám velmi rádi půjčíme, a budete-li potřebovat seznámit se základy lezení nebo jistit na laně při výstupu, zkušený instruktor vám bude nápomocen.

Výborná zábava, odpočinek i trénink akrobacie pro všechny,  to je trampolínové pole, kde prožijte stav beztíže v bezpečném prostředí, jež zajišťuje pevná síť po obvodu a dopadové žíněnky. Snem každého je, řídit pořádný stroj a projet se na trati mezi dalšími závodníky. Motorky a 4kolky jsou nastavené pro děti od 5 let i pro ty, kteří chtějí stroj pořádně prohnat.

Ve Funparku najdete také paintballovou arénu plnou zákopů, bunkrů a všech prvků pro pořádnou bitvu. Instruktor vás na začátku proškolí, obleče a odvede do arény, kde po celou dobu dohlíží nad bezpečností celé hry.

Big Air Bag je největší nafukovací dopadová matrace v ČR, do níž si můžete zcela bez obav zaskákat na lyžích, snowboardu, snowscootu a BMX/MTB. Pro úplné začátečníky je k dispozici vyškolený personál, který ochotně vysvětlí, jak postupovat při prvním skoku, a také poradí, jak zvládnout akrobatické triky ve vzduchu. Nechybí zde ani oblíbený snowtubing,a to jak v zimní, tak v letní formě - více zdePoslat odkaz
+ Přidat do výletu
Rezervovat

SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ