Díky internetu a přístupu ke všemožným zvláštnostem si člověk dnes může vydělávat téměř čímkoliv. Včetně prodávání svých prdů. Stephanie Mattová se přesně do takového obchodu rozhodla jít.

Hvězda z reality show

Mladou ženu zná většina Američanů z reality show 90 dní do svatby. Ta dokumentuje páry, které se skládají z Američanů a cizinců a sleduje, jak se jejich vztah vyvíjí v prvních 90 dnech jejich soužití. Během této doby se poznávají a mnohokrát zjišťují, že není vše tak, jak se zdá.

Elizaveta Litovka (https://www.instagram.com/floweirdy/) se obouvá do spodního prádla, hub, ovoce, prachovky či pečiva
Neortodoxní Líza si vyrábí boty z podprsenky i jídla

Mattová se v show ukázala hned v několika sériích. Zatímco účast v seriálu ji proslavila, balík peněz jí přineslo až nové podnikání. Vlastní stránku, kde zpoplatňuje obsah pro dospělé. Před měsícem se proslavila i tím, že světu prozradila, jak vypadá její den, když prodává své plyny.

Ve virálním videu odhalila, čím věci „dostane do pohybu“. Den začíná bohatou snídaní. Mladá žena do sebe s radostí láduje fazole, proteinové muffiny, vajíčka natvrdo a nebo proteinové shaky s jogurtem „Zatímco se prdy vyvíjí, ráda si čtu. Jsem velmi chytrá, miluju čtení,“ upřesnila hvězda.

Zdroj: Youtube

Okvětní lístky pro dlouhotrvající vůni

Poté, co ten den naplní sklenice, zbývá už dodat jen pár konečných úprav. „Ráda k nim přidávám malé okvětní lístky,“ svěřila se ve videu. „Mám pocit, že na sebe navážou vůni a díky nim vydrží déle,“ dodala.

Ke každé nádobě navíc ručně píše i osobní věnování. Za jednu z nich si při normálních okolnostech účtuje v přepočtu téměř 22,5 tisíc korun. Podle informací z jednoho z posledních videí je ovšem prodává na neurčitou dobu za polovinu.

V dalším videu se svěřila, že si díky virálnímu příspěvku vydělala během prvních pár dní v přepočtu milion korun. Svůj úspěch si Mattová vysvětluje po svém. „Myslím si, že si moje prdy lidé kupují, protože mám opravdu dobrý charakter a také protože jsem sexy,“ řekla.

Vydělává miliony

V rozhovoru s Buzzfeed řekla, že od té doby, co začala prodávat prdy, vydělala více než 1,2 milionu korun a dodala, že má stále nové žádosti o skleničky s ovoněným speciálním produktem. V jednom z videí později prohlásila, že tuto sumu teď vydělává týdně. 

Žena je přesvědčená, že narazila na obrovský trh, ve kterém existuje nekonečný potenciál. „Dokonce jsem dostala žádosti o to, abych natočila, jak sklenice plním,“ dodala.

S nápadem přišla poté, co si uvědomila, že je na trhu velký nedostatek extrémně specifických produktů, jako jsou například právě prdy ve sklenicích. „Díky práci na mé vlastní platformě vhodné pro dospělé jsem si v posledních měsících uvědomila různé typy mezer, které na trhu jsou,“ řekla.

V městě Positano
Je tak krásná, až jí mažou profily na sociálních sítích

Během posledních let, ve kterých se věnovala své stránce, dostávala různé zvláštní požadavky jak od mužů, tak i od žen. Prosby o obnošené podprsenky nebo kalhotky, flašku s použitou vodou z koupele, pramínky vlasů či právě její prdy byly na denním pořádku. „Pomyslela jsem si, že větry jsou extra specializované a také něco zábavného, svérázného a odlišného. Je to skoro jako nějaký úplně nový produkt!“ řekla Mattová.

I když by se mohlo zdát, že prodávání takhle specifického produktu přiláká mentálně nestabilní jedince, Mattová tomu odporuje. Stojí si za tím, že většina jejích zákazníků se skládá z lidí, kteří jen rádi sbírají zvláštnosti.