Gastromapa Lukáše Hejlíka mapuje místa, kde by se měl člověk zastavit. Tento týden přibyla v této mapě, kterou na facebooku sleduje 50 tisíc lidí, pochvala pro krnovský Cafe Bar Malé Café.

„Pojďme zase do jednoho koutu naší země, kde vzniklo něco, co stojí za to vidět, navštívit, ukázat. V místě, kde fouká vítr a je domem kapely Bratři Orffové, úžasného piva Nachmelená opice a teď už můžeme říct i Malého Café,“ uvedl svou pochvalu autor facebookové gastromapy. Dále popisuje, jak zájemci kavárnu v Krnově najdou.

„Precizně se tu věnují kávě, hrdě tu připravují britskou pražírnu Climpson & Sons. O víkendu pořádají brunche, před měsícem, když jsme podnik navštívili, se podávalo trhané kachní maso, bruschetta, grilovaná křidélka nebo french toast,“ popsal Lukáš Hejlík svůj zážitek.

A pochválil i obsluhu. „Kafe od sympatických slečen, které jsou pro nás se svým podnikem velkým překvapením. Na mapu hrdě patří a Krnov je díky nim zase slavnější,“ uzavřel nadšený provozovatel mapy.

„Mám z toho radost, že mohu reprezentovat Krnov. O návštěvě jsem se dozvěděla hodinu předem, zavolali, jestli je místo. Gastromapu samozřejmě sleduji. Splnilo se mi přání, aby se v ní Malé Café objevilo,“ komentovala úspěch majitelka kavárny na Hlavním náměstí v Krnově Šárka Bolatzká.