Erdrich byl v roce 2005 jednou z prvních firem, které se rozhodly investovat v krnovské průmyslové zóně Červený Dvůr. Celosvětově zaměstnáváme více než 1300 zaměstnanců z toho 280 právě v Krnově.

Aby zaměstnanci mohli ukázat své pracoviště svým rodinám a kamarádům, a aby se Krnované dozvěděli více o pracovním prostředí a výrobním programu firmy, proběhne zde 24. června den otevřených dveří. Brány se návštěvníkům otevřou od 13 do 16 hodin. Pro firmu je to také příležitost představit se těm, kteří jsou z oboru a uvažují o změně zaměstnavatele.

Školáci v Základní škole v Andělské Hoře si prohlédli vybavení bruntálských vodních záchranářů a vyzkoušeli si poskytování první pomoci.
Bezpečné prázdniny! Vodní záchranáři ze Slezské Harty vyrazili za školáky

Erdrich Umformtechnik s.r.o. v Krnově je dceřinou společností Erdrich Umformtechnik GmbH se sídlem v Bádensku-Württembersku. Objem prodeje výrobního závodu v Krnově je přibližně 32 miliónů €.

"Patříme mezi přední výrobce v našem oboru. Naš brzdový píst a další díly podvozku jsou hnacím řetězem našich zákazníků v automobilovém průmyslu. Výroba je to jedinečná a patentově chráněná. Naši zaměstnanci jsou odborníci na lisovaní a hluboké tažení. Sami sebe nevnímáme jako čistě výrobní společnost, ale spíše jako poskytovatele řešení s vlastním vývojem pro naše partnery," představuje se Erdrich Umformtechnik na svém webu.