Mezinárodního turnaje přípravek v Hodoníně v zápase řecko-římském se o minulém víkendu zúčastnili nejmladší zápasníci krnovského oddílu DDM a Lokomotivy Krnov z družstev přípravky.

Krnovští nejmladší borci si pod vedením trenérů Zdeňka Drmoly a Marcela Morbitzera vedli v silné turnajové konkurenci opět velice úspěšně jak v soutěžI družstev, tak i jednotlivců. Nejmladší krnovští zápasníci si po skončení odvezli z Hodonína hned tři zlaté medaile.

Přemožitele v náročném zápasnickém klání nenašli a zlaté medaile získali pro Krnov ve váze do čtyřiadvaceti kilogramů Tomáš Bažo, ve váze do 35 kg Ondřej Hilgert a v hmotnosti do 50 kg Ondřej Dadák.

Druhá místa a stříbrné medaile vybojovali pro krnovský oddíl Filip Vrbický ve váze do sedmadvaceti kilogramů, Tomáš Fabián a Radek Šifalda. Bronz za třetí místa vezli z hodonínského turnaje domů Radek Michna, Ondřej Vybíral, Dominik Šindelář a Adam Worek.

Výborné výsledky krnovských nejmladších zápasnických nadějí se v Hodoníně projevily i v soutěži družstev, kde se krnovský oddíl stal celkovým vítězem.