Úvodním turnajem krnovských zápasnických nadějí byl start v Praze na náročném turnaji O pohár ministra vnitra a vedli si na něm výtečně. Krnovští zápasníci se na novou sezonu připravovali i na čtrnáctidenním soustředění v polské Racziboři, kde trénovali společně s polskými zápasníky a příprava se určitě vydařila po všech stránkách. Svědčí o tom i fakt, že se krnovská výprava v Praze rozhodně neztratila a odvezla si z turnaje pět zlatých a jednu stříbrnou medailí.

Turnaje se v pražské sportovní hale zúčastnilo na 145 zápasníků ze tří zemí. Mezi silnou konkurencí bojovalo o medaile osm borců z krnovského oddílu, kteří si vedli skvěle. Zlaté medaile vybojovali mezi přípravkou ve váze do dvaapadesáti kilogramů Jiří Dedek a ve váhové hmotnosti do osmačtyřiceti kilogramů Marek Pokuta.

V kategorií mladších žáků nenašli v celém turnaji přemožitele ve váze do čtyřiceti kilogramů Ondřej Hilgert a v hmotnostní kategorií do dvaapadesáti kilogramů Radim Sedláček. V náročné pražské konkurenci si v celém turnaji vedl suverénně mezi kadety ve váhové kategorií do devětašedesáti kilogramů Matouš Morbitzer, který získal zlatou medaili.

Stříbrnou medaili pro krnovský oddíl ještě přidal v kategorii mladších žáků nadějný Ondřej Dadák v hmotnostní kategorii do sedmapadesáti kilogramů. Výborné vystoupení krnovských zápasníků na pražském turnaji se promítlo i do hodnocení družstev, kde krnovský oddíl obsadil pěkné sedmé místo.