Mezi sedmdesátí zápasnickými nadějemi z patnácti nejlepších oddílů České republiky tradičně nescházeli ani mladí borci z Krnova pod vedením trenérů Marcela Morbitzera a Zdeňka Drmoly. Krnovští zápasníci se převážně věnují řecko – římskému zápasu. Výborné kvality ale Krnované prokázali v Teplicích i mezi volnostylaři, přivezli si dva tituly mistrů České republiky a další čtyři skvělé medaile.

Přemožitele na mistrovství republiky v Teplicích nenašli a tituly Mistrů České republiky získali Ondřej Dadák ve váhové kategorii do dvaapadesáti kilogramů a Stanislav Berkovec v hmotnostní kategorii do pětašedesáti kilogramů.

Stanislav Berkovec porazil ve finálovém zápase dalšího krnovského borce a svého oddílového kolegu Romana Chalupu, na nějž tak zbyla stříbrná medaile. Další stříbrnou medaili pro úspěšný krnovský zápasnický oddíl vybojoval po vyrovnaném finálovém boji v silné konkurenci mistrovství republiky Radim Sedláček ve váze do šestapadesáti kilogramů.

Výborné vystoupení krnovských borců na teplickém Mistrovství České republiky mladších žáků ještě potvrdili ziskem bronzových medailí za třetí místa Tomáš Fabián ve váhové kategorii do sedmatřiceti kilogramů a Ondřej Hilgert v kategorii do čtyřiceti kilogramů.

„Velmi nás těší, že tito chlapci, kteří startovali v Teplicích, ještě loni zápasili v kategorii přípravek a hned první start na tomto Mistrovství České republiky proměnili v medaili. Je to určitě příslib do další naší činnosti,“ řekl jeden z úspěšné dvojice trenérů krnovských zápasníků Zdeněk Drmola. Krnovští borci své skvělé účinkování na mistrovství zúročili i v soutěži družstev, kde v celkovém hodnocení obsadili vynikající druhé místo za vítězným zápasnickým oddílem z Brnem.