Lokomotivu Krnov zastupovalo na šampionátu šest zkušených zápasníků Ondřej Dadák, Roman Chalupa, Tomáš Fabián, Marek Pokuta, Jiří Dedek a Radek Šifalda.

Nejlépe si vedl zkušený člen české reprezentace Ondřej Dadák, který vybojoval titul juniorského mistra České republiky ve váhové kategorii do devadesáti šesti kilogramů. Stříbrnými medailemi mezi juniory se mohli pochlubit hned dva krnovští siláci.

Druhá místa vybojovali Roman Chalupa ve váze do čtyřiaosmdesáti kil a Tomáš Fabián v kategorii do šedesáti šesti kilogramů. Prvním rokem startuje v kategorii kadetů Marek Pokuta, přestože na mistrovství zápasil s juniory, podal velmi dobré výkony. Díky tomu se prosadil mezi nejlepší, i když skončil těsně pod stupni vítězů, čtvrtý.

V kategorii žáků startovali Radek Šifalda ve váze do šedesáti devíti kil a Jiří Dedek do pětaosmdesáti kilogramů. Oba si do Krnova dovezli bronzovou medaili.

Týden před mistrovstvím republiky se zúčastnili Ondřej Dadák a Roman Chalupa s českou reprezentací velkého mezinárodního turnaje pořádaného rakouským svazem v Götzisu. Z celé české reprezentace si nejlépe vedl a jako jediný z reprezentantů přivezl domů medaili právě Ondřej Dadák, který bojoval ve váhové kategorii do šestadevadesáti kilogramů.

Ondřej nejdříve porazil reprezentanta USA, poté reprezentanta Maďarska. Právě vítězství nad Maďarem 9:5 je pro Dadáka velkým úspěchem, protože jeho protivník byl mistrem Evropy z loňského roku a také stříbrný medailista ze světového šampionátu 2015.

V dalším utkání porazil 9:0 na body francouzského reprezentanta. V boji o zlato pak krnovský borec prohrál s gruzínským závodníkem 5:1 a domů si odvezl stříbrnou medaili. Bohužel druhý z Krnováků Roman Chalupa prohrál ve vyřazovacích bojích s reprezentantem Francie a tím pro něj turnaj skončil.