Eliška Czeschová reprezentovala kraj v bežeckých disciplínách na šedesát a sto padesát metrů a pak také ve smíšené štafetě na čtyřikrát dvě stě metrů. Sára Navrátilová pak startovala na osmistovce. Svými skvělými výsledky přispěly bruntálské atletky k vítězství dívek Moravskoslezského kraje.

Chlapci skončili na třetí příčce a celkově se družstvo děvčat a chlapců umístilo na druhém místě za vítězným Olomouckým krajem.

Výsledky: Eliška Czeschová na 60 metrů na 2. místě v osobním rekordu, na 150 metrů na 2. místě ve vylepšeném osobním rekordu a Sára Navrátilová na 800 metrů na 7. místě.

Těsně před Vánoci se konal rovněž v ostravské hale závod s názvem Vánoční hala a vinou chřipkové epidemie cestovali do Ostravy atleti Olympie pouze v tříčlenném obsazení, ale přesto z Ostravy odjížděli spokojeni.

Výsledky: Eliška Czeschová vybojovala na 60 metrů první místo v rozběhu a postup do finále, kde se po ulitém start nakonec umístila na 4. místě. Na 150 metrové trati Barbora Nedopilková skončila v rozběhu na 3. místě, Kateřina Šimončíková v rozběhu na 4. místě. V závodě na 300 metrů obsadila Eliška Czeschová 3. místo a Barbora Nedopilková 9. místo. Na 800 metrů vybojovala Kateřina Šimončíková 9. místo ve vylepšeném osobním rekordu o celých devět vteřin.