Účast bývalého kouče mužské reprezentace a metodika českého svazu Zdeňka Haníka je pro volejbalové činovníky z Krnovska velkou událostí.

„Jeho čas je drahý a my jsme moc rádi, že vůbec projevil ochotu do Krnova přijet,“ uvedl trenér TJ Krnov Jaromír Kopeček. Seminář měl začít v sobotu 9. ledna od 10.30 hodin, bohužel počasí nedovolilo Zdeňku Haníkovi v sobotu do Krnova dorazit, a to přes veškerou snahu.

„Přesto nemusíme být zklamaní, protože jistě do Krnova přijede a to hned následující týden v sobotu 16. 1. 2010. Dokonce jsme dohodnutí tak, že v případě další kalamity by přijel již v pátek a v Krnově přenocoval,“ prozradil Jaromír Kopeček a pokračoval: „Vím, že s tím budou jisté potíže a naopak, že něco bude k lepšímu. Lepší bude, že uvidí jedno z juniorských družstev v plné akci, protože přijede tak, aby minimálně jedno celé utkání 1. ligy viděl. Pochopitelně musíme do toho nějak dostat děvčata, ale věřím, že po ukončení utkání juniorů, bude dost času i pro juniorky a kadetky.

Horší je to u přípravky, protože ve stejný den se koná první turnaj žákovské ligy. Ale i zde se jistě najde vhodné řešení. Do středy by měly být ujasněny všechny přesné termíny. Volejbalisté všem děkují za aktivní účast na přípravách a věří, že zklamání bude nahrazeno výborným zážitkem při setkání s tímto odborníkem.