Třetí ročník mistrovství se uskuteční v tělocvičně TJ Lokomotiva Krnov na Bruntálské ulici číslo 59 v sobotu 24. dubna. Od osmi do devíti hodin ráno proběhne registrace a vážení jednotlivých závodníků, od půl desáté do jedenácti je na programu příprava tabulek, a zahájení turnaje se slavnostním nástupem je naplánováno na jedenáct hodin dopoledne.

Nezbytnou podmínkou účasti na mistrovství je platný registrační průkaz. Závod bude rozdělen do tří kategorií.

V první kategorii se představí mladší žáci (ročníky 1997 až 1999) s povolením rodičů a lékaře, druhou kategorii utvoří starší žáci (ročníky 1995 až 1996) a ve třetí kategorii se utkají kadeti (ročníky 1993 až 1995).

Kategorie mladších žáků bude dále rozdělena dle váhových skupin, do třiceti tří, třiceti pěti, třiceti sedmi, čtyřiceti, čtyřiceti čtyř, čtyřiceti osmi, padesáti dvou, padesáti sedmi, šedesáti dvou a do sedmdesáti kilogramů.

Starší žáci budou rozděleni do skupin do třiceti osmi, čtyřiceti dvou, čtyřiceti sedmi, padesáti tří a padesáti devíti kilogramů. Kadety dále rozdělí skupiny do padesáti čtyř, padesáti osmi, šedesáti tří, šedesáti devíti, sedmdesáti šesti, osmdesáti pěti a do sta kilogramů.

Startovné za závodníka činí padesát korun, pozvaní zahraniční závodníci mají účast zdarma. Zápasníci, kteří obsadí stupně vítězů, budou odměněni medailemi. Pořadatel TJ Lokomotiva Krnov s ředitelem soutěže Jiřím Hajtem zajistí také nezbytnou zdravotnickou účast.

Ubytování je možno zajistit přímo v ubytovně krnovské sportovní haly TJ Lokomotiva. Více informací mohou zájemci získat u organizačního pracovníka (Z. Drmola) na telefonním čísle 604 829 786 nebo na mailu drmola.z@seznam.cz .