Krnovský tým startoval ve složení Tomáš Juříček, Lukáš Tomčák, Jiří Škapa a Filip Hasmanda.

„Tato soutěž se hodnotí na body podle Wilkse, které se přepočítavají dle nadzvedaných kilogramů," uváděl nestor krnovského silového torjboje a pokračoval: „Všichni podali pěkné výkony. Velkou oporou družstva samozřejmě byl český reprezentant Tomáš Juříček. Ale také ostatní závodníci podali velmi dobré výkony.

Lukáš Tomčák, který se vrátil po několika letech k závodění, také Jirka Škapa se začíná vyvíjet ve velmi kvalitního závodníka. A stejně tak i junior Filip Hasmanda, on je jednou z velkých nadějí našeho oddílu."

Výsledkem krnovského snažení bylo nazvedaných 2287,5 kilogramu, což činilo 1604,08 bodů Wilkse. To pro Krnováky znamenalo první místo a titul mistrů Moravy. „Všichni se o ten výsledek přičinili. Zároveň se naše družstvo probojovalo po několika letech do nejvyšší soutěže Extraligy. Předchozí generace našich silových trojbojařů si v ní počínala velmi úspěšně, o tom svědčí i několik titulů mistrů ČR," vykládal Václav Stuchlík

Absolutně nejlepším závodníkem celého moravského šampionátu se stal kdo jiný než krnovský Tomáš Juříček, který zaznamenal výkon 491.90 bodů. „Pro celý oddíl a i pro mne je to zadostiučinění, že máme velmi nadějnou mladou generaci, která bude v brzké době obsazovat přední místa v nejvyšší soutěži," usmíval se Stuchlík.

Nutno podotknout, že krnovští jako jediný oddíl čerpají jen z vlastních odchovanců. To hovoří o velmi dobré práci celého oddílu silového trojboje v Krnově.