Úspěšné vystoupení potvrdili mladí Krnované ještě ziskem šesti stříbrných medailí a tří bronzových medailí. V soutěži družstev suverénně zvítězil krnovský oddíl o padesát bodů před družstvem Třince a Vítkovicemi. V jednotlivcích vybojovali zlaté medaile Tomáš Michalec ve váze do dvaadvaceti kilogramů, Pavel Dočkal v kategorii do třiadvaceti kilogramů, Šimon Škurek v hmotnosti do devětadvaceti kilogramů, Adam Štefek mezi borci do třiceti kilogramů, Matiaš Gerža ve váze do jedenatřiceti kilogramů, Radek Michna v hmotnostní kategorii do sedmatřiceti kilogramů, Tadeáš Vacula ve váze do osmatřiceti kilogramů a Anička Michalcová v kategorii do sedmatřiceti kilogramů.

Stříbrné medaile získali Lukáš Zámarský ve váze do dvaceti kilogramů, Bolek Dočkal v kategorii do dvaadvaceti kilogramů, Karel Mitura ve váze do třiadvaceti kilogramů, Adam Vlach mezi zápasníky do sedmadvaceti kilogramů, Lukáš Porubský ve váze do třiceti kilogramů a Radek Šifalda v hmotnosti do čtyřiceti kilogramů.

Bronzové medaile přidali pro krnovský oddíl Karel Knapčík ve váze do dvaceti kilogramů, David Sidopulos v kategorii do dvaadvaceti kilogramů a Jiří Kovář ve váze do šestatřiceti kilogramů.

V sobotu 28. dubna pořádá krnovský zápasnický oddíl mezinárodní turnaj Velkou cenu Krnova v klasickém zápase v kategoriích mladších žáků, žáků a kadetů. Turnaj bude zároveň druhým kolem mistrovství České republiky žákovských družstev a krnovští žáci jsou po prvním kole na výborném druhém místě se ztrátou pouhého bodu. Těmito skvělými výsledky zvou pořadatelé úspěšného krnovského zápasnického oddílu v sobotu všechny příznivce zápasnického sportu do tělocvičny Lokomotivy Krnov.