Závody se uskutečnily v Českých Budějovicích, kam se sjeli borci z celé republiky. Krnovský oddíl reprezentoval Josef Šindelář, Marek Krnáč a Jan Fiala (všichni tři jako junioři). Josef Šindelář závodil v kategorii do 75 kg a za výkony 190 kg ve dřepu, 115 kg benčpres a 185 kg mrtvý tah, celkovým výkonem 490 kg v trojboji, získal stříbrnou medaili. Marek Krnáč nastoupil do závodů v kategorii do 90 kg a výkony 215 dřep, 145 benč a 215 mrtvý tah, celkově 575 kg v trojboji, obsadil výborné třetí místo.

Krnovský oddíl měl také své želízko v ohni v hmotnostní kategorii borců do 100 kg. Tam se s republikovou elitou utkal nadějný trojbojař a úspěšný krnovský hokejista Jan Fiala. Tento borec si vedl během závodů velmi jistě a po výkonech 220 kg dřep, 140 kg benč a 200 kg mrtvý tah, celkovým trojbojem 560 kg, získal druhé místo a titul vicemistra republiky. V hodnocení oddílů TJ Lokomotiva Krnov s přehledem vyhrála před druhým Sokolem Vranovice a třetím TJ Viktorie Bohumín.

„Výprava juniorů byla opět úspěšná a krnovského silového trojboje má v mladých oporách velké naděje. Všem třem mladým borcům děkujeme za úspěšnou reprezentaci. Zvláštní poděkování si zaslouží také Václav Stuchlík, který se aktivně podílel na přípravě kluků a na závodech je jako správný trenér podržel,“ řekl Petr Gracias, předseda úspěšného oddílu.