Šéfredaktor prestižního časopisu přivezl spolu se svým týmem do Krnova desítku terénních automobilů, aby tady testoval jejich jízdní vlastnosti. Testované vozy pak Rakušané představili před krnovskou radnicí, kde se o ně zajímali představitelé města i široká veřejnost. K vidění byly SUV modely BMW, Volvo, Jeep, Opel, WV, Kia, Toyota, Suzuki a další.

Testovací tým zde prověřoval jízdní vlastnosti vozů, porovnával vzájemně jejich chování v terénu, spotřebu i další jízdní parametry. „Naše rozhodnutí testovat tyto vozy zde ulehčilo to, že v barvách našeho časopisu jezdí pan Petr Stanovský, který dlouhé roky v Krnově závodí. Jako první český závodník také získal titul mistra Evropy Off Roadů, čehož si pochopitelně vážíme. Jsme okouzlení zdejším prostředím i zájmem představitelů města. Měl jsem možnost se setkat se starostkou Krnova Renátou Ramazanovou i místostarostou Bedřichem Markem a oba projevili o naši práci i Off Roadový sport zájem,“ prozradil šéfredaktor časopisu Roland R. Firtinger.

„Testování takového významného časopisu je prestižní záležitostí a jsem moc rád, že si vybrali právě Krnov. Naše spolupráce je kvalitní a určitě v ní vidím budoucnost,“ uvedl Petr Stanovský