Na čtyřech kurtech se sešlo 27 dvojic, které hrály ve čtyřech skupinách. Velkým tahákem byla účast mistra světa ve skocích na lyžích Jaroslava Sakaly i hokejového trenéra Vladimíra Vůjtka se synem, kteří tradičně na turnaji startují. Do odpoledního finále postoupilo osm dvojic, osm dvojic startovalo i v soutěži útěchy.

Ve finále soutěže útěchy porazila dvojice Prečan – Novotný Břetislav pár z Olympie Bruntál Urban-Mika 4:0. Pro šestnáct dvojic byli připraveny hodnotné ceny, po celý den bylo podáváno bohaté občerstvení a na závěr proběhla taneční zábava.

„Turnaj se nám velmi vydařil, měli jsme letos rekordní účast dvojic i diváků a jsem rád, že o náš turnaj je zájem. Všechny účastníky zveme samozřejmě na příští ročník“, řekl ředitel turnaje a předseda tenisového oddílu Zdeněk Valenta. Jménem všech účastníků poděkoval organizátorům tajemník OS ČSTV Bruntál Jan Urban a vyzdvihl vynikající práci tohoto tenisového oddílu.

Vítězem celého turnaje se stali Robert Valenta a Roman Kropáček, kteří zdolali ve finále dvojici Jan Mizner, Rostislav Kuhn 8:5. Další pořadí: 4. Čikl-Olejník, 5. Jurečka-Novotný Petr, 6. Vůjtkovi, 7. Kunc ml.- Jurečka, 8. Bartoněk ml.- Darmovzal.