Kategorie starších žáků a mužů se uskutečnily na kurtech TK Krnov. Mezi staršími žáky byl nejúspěšnější krnovský Vojtěch Zatloukal. Ve dvouhře postupně porazil Václavce 6:1, 6:0, Rožnovského 6:1, 6:2 a Hámu 6:0, 6:0. Ve finále si poradil také s Michalidisem po setech 3:6, 6:1 a 6:0, a stal se tak přeborníkem okresu pro rok 2007.

Stejně se mu vedlo také ve čtyřhře, kde společně s Michalidisem ve finále přehráli další krnovský pár Rožnovský, Háma 6:3, 2:6, 6:1 a stal se nejúspěšnějším účastníkem přeborů se dvěma triumfy. V kategorii jednotlivců skončil druhý Lukas Michalidis (Junior centrum Krnov) a třetí David Šukák (TK Krnov). Všichni tři hráči postupují na oblastní přebory, které se letos konají ve Frýdlantu nad Ostravicí.

Ve čtyřhrách skončil druhý pár Háma, Rožnovský, na třetím místě pak dvojice Šulák, Juřica a Reichel, Kiculis. Mezi muži se ponejvíce dařilo Filipu Nálepovi z domácího oddílu, který ve finále zdolal bruntálského Arnolda Pavlíka 6:3, 6:2. Třetí skončil Radovan Sedláček z TK Krnov, stejně jako Martin Kouřil z TK Bruntál. Čtyřhru pak muži pro nízký počet párů nehráli. Okresní přebory byly již tradičně ovlivněny slabší účastí.

Celkově startovalo v rámci přeborů 8 můžů a 18 starších žáků z klubů TK Krnov, JC Krnov a TK Bruntál. Zastoupení na turnaji neměli tenisté z Vrbna pod Pradědem, Rýmařova, Břidličné nebo Města Albrechtic.