Michal je automobilový závodník každým coulem a již několik let brázdí české závody do vrchu a pohrává si i se závody rally. Jeho krásná přítelkyně mu byla po boku ve chvílích úspěchů a navigovala jej vždy dobře k cíli.

Stejně jako každý závodní tým mají i novomanželé Doričákovi za sebou nejen několik úspěchů, ale také několik karambolů. Při tom posledním skončili po nárazu do mostní konstrukce a několika kotrmelcích na střeše. Štěstí jim však bylo nakloněno a oba vyvázli bez úhony. Možná, že právě tento adrenalinem naplněný zážitek je přiměl k zásadnímu životnímu rozhodnutí.

Svatbu jim připravili jejich přátelé ve skutečně automobilovém stylu a tak pod úvalenskou rozhlednu za zvuku klaksonů přijely naleštěné sportovní vozy včetně jejich závodního speciálu. Při obřadu hrála novomanželům romantická hudba, ale jak jinak, než ze sportovního automobilu. Oddávající Vítězslav Odložilík popřál mladé dvojici všechno nejlepší. „Takovou svatbu jsme tady ještě neměli,“ pyšnil se starosta Odložilík. Mladý pár jel po přijetí darů a gratulací slavit do Krnova, jehož barvy budou hájit i v dalších závodech.

Redakce Deníku přeje novomanželům zdraví, štěstí, spokojenost, úspěch v soukromém, pracovním i závodním životě a sta tisíce kilometrů bez nehod.