V čele je opět tým Creditinfo.cz, který dosud prohrál pouze jedinkrát. Počítat ovšem musí s atakem KOS Krnov. Tento tým je na druhém místě pouze o jediný bod zpět, navíc má k dobru jedno utkání. Creditinfo.cz v desátém kole hrál proti Propagu. Soupeř chtěl ídra soutěže náležitě potrápit, nakonec však Creditinfo s přehledem utkání vyhrál a získal další tři body v honbě za vítězstvím v celé soutěži. Konečný výsledek utkání je 8:2 (26:7) pro Creditinfo.cz. Creditinfo tedy vede, Propag je se ziskem třinácti bodů až osmý.

Ve výborných výkonech teď pokračují také hráči El. Halfar. Ti v duelu se Strojosvitem nezaváhali a zvítězili v poměru 7:3 (22:9). El. Halfar tak po sérii utkání, ve kterých bodoval naplno, drží solidní čtvrté místo v soutěži. Poražený tým Strojosvitu dosud obývá nelichotivé předposlední místo.

Nejzajímavějším duelem kola však byl souboj Datafu se Stařečky. Utkání bylo od samého počátku nesmírně vyrovnané a oba týmy v něm chtěly zvítězit. Byl to boj o každý míček, některé z výměn byly strhující. V závěrečné fázi byli lepší a šťastnější Stařečci, kteří dokázali urvat výhru pro sebe. Stařečci vyhráli 6:4 (18:14) a potvrdili tak průběžné páté místo v tabulce, jejich soupeř je sedmý. Minimax neměl žádné slitování s Bodlinkami a rozmetal je bez ztráty jediného setu. Výsledkem je kruté vítězství v poměru 10:0 (30:0). Minimax je šestý, Bodlinky stále ještě drží devátou pozici se ziskem dvanácti bodů.

Jeden z favoritů soutěže KOS Krnov měl jednoduchou úlohu, neboť jeho protivník se k utkání nedostavil. Ŕeč je samozřejmě o týmu Dentistů, u kterých to rozhodně nebyl první podobný prohřešek. Liga má za sebou také 11. kolo, jehož výsledky zveřejníme v příštím týdnu. Jednalo se o poslední kolo před přestávkou, soutěž bude pokračovat na podzim.