Přijďte si den před koncem letních prázdnin užít příjemný den, zasoutěžit si nebo jen mrknout na umění skaterů. O zub drsného skatera je sportovně preventivní akcí, určenou všem, kteří vyznávají a holdují skateboardingu, in-line a BMX a je určena také veřejnosti.

Soutěž je zároveň rozloučením s prázdninami. Je rozdělena do tří věkových kategorií, první pro mladé od 10 do 14 let, další pro mladé od 15 do 18 let a třetí pro starší osmnácti let. Historicky první ročník mládežnického klání pořádá nízkoprahové zařízení Open House.

Na akci a její organizaci se podílel též odbor sociální prvence bruntálské radnice. Prezentace soutěžících proběhne od 9.30 do 10.30 hodin, první závodník startuje hodinu před polednem. Soutěžící, ale i přihlížející publikum si mohou v doprovodném programu užít trampolíny, dobré muziky a také exhibičních vystoupení.

Připraveny jsou i stánky s občerstvením. V rámci akce pořadatelé zorganizovali rovněž sociálně preventivní program organizací v rámci sociálních služeb města Bruntál. Pokud se chcete přihlásit, musíte přinést osobně přihlášku na adresu Open House na třídu Eduarda Beneše 47 v Bruntále, nebo ji poslat na e-mailovou adresu info@openhousebruntal.cz.

Informace o akci lze získat na adresách www.openhousebruntal.cz a www.icmbruntal.cz. Ale pozor, v případě deštivého počasí se akce nekoná.