Deník ve spolupráci s krnovskými lektory a sportovními zařízeními vyhlašuje soutěž Hubněte s Deníkem.

Co můžete vyhrát?

Například permanentky na vstup do krnovských fitnesscenter, pomůcky na cvičení nebo třeba slevový poukaz na relaxační pobyt spojený se cvičením v Rýmařově či dokonce u moře.

Jak se do soutěže zapojit?

Je to jednoduché: vyfoťte se v plavkách s aktuálním číslem Deníku (pokud se stydíte, můžete se vyfotit ve sportovním oblečení), k fotce přiložte své míry (obvod pasu, hrudi, boků a stehen), váhu, výšku a věk.

Vše pošlete na adresu našeho sportovního redaktora pavel.habram@denik.cz nebo vše doneste přímo do krnovské redakce na Horově ulici 1. Uzávěrka soutěže je posunuta, přihlášky můžete posílat až do 15. února.

Soutěžící pak budou rozděleni do jednotlivých kategorií.
Kategorie:
ženy – 1) do 18 let, 2) 19-35 let, 3) nad 35 let,
muži – 1) do 18 let, 2) 19-40 let, 3) nad 40 let

S přihlášenými soutěžícími budou v průběhu tří měsíců trvání soutěže sepsány reportáže o jejich průběhu hubnutí.

Na konci soutěže zasedne odborná porota složená z krnovských sportovních lektorů a zástupců redakce Deníku a vybere vítěze. Bude to ten, komu se podaří v tříměsíčním období změnit svou postavu co nejvíce k lepšímu! A vítězové se můžou těšit na již zmíněné hodnotné ceny.

Je jedno, jak a kde cvičíte

Není důležité, zda cvičíte doma nebo pod odborným dohledem ve fitnesscentru, jestli posilujete, chodíte na aerobik, zumbu, spinning nebo děláte jiný sport. To je jen na vás! Cílem je, proměnit za tři měsíce nevzhledný tuk v pevnou postavu.