Zápas byl však po vzájemné dohodě odložen, neboť hráči obou týmů se připravují na víkendovou republikovou Grand Prix a Superligu v Olomouci. Utkání by mělo být dohráno v příštím týdnu.

Kačabar vers. Medvědi 0:2 (72:108)

Medvědi nastupovali do utkání v roli favorita, protože v průběžném pořadí ligy drží třetí místo. Oproti tomu Kačabaru patří postavení v poklidnémstředu tabulky. Kačabar nastoupil s osvědčenou čtveřicí Koláček, Adámek ml., Dofek a Jančík. Medvědi postavili kvartet Havlíček, Povolný, Chudárek a Šporík. Hned úvodní hra vyšla podle předpokladů Medvědům. Ačkoliv hru vyhrál Jančík, další místa obsadili Havlíček, Chudárek a Šporík. Medvědi se ujali vedení 22:14. V druhé hře se hra poněkud vyrovnala. Rulette vyhrál Povolný před Jančíkem a Havlíčkem a hosté odskočili o další dva body. Hra 501 DOE rozluštění nepřinesla, přesto opět přiblížila Medvědy k vítězství v zápase. Vyhrál opět Povolný před Koláčkem. Definitivu utkání dal až baseball. V něm opět Medvědi zabrali a díky výkonům střídajícího Erbena, Šporíka a Povolného vyhráli přesvědčivě 25:11. V závěrečném cricketu už jen kosmeticky upravili celkově výrazné vítězství.

Nejlepší hráči: Jančík (26/5) – Povolný (34/5).

Čerti z Hradu vers. Kelta 1:1 (90:90)

Zatímco Kelta hraje KŠL již pěknou řádku let, Čerti prožívají svůj premiérový ročník. V řadách Čertů nastoupili Trávníček, Vašut, Mašláň a Láryš. Kelta na zápas nominovala Pecníka, Kvasničku, Dvořáka a I. Pospíšila. První hru ovládla Kelta vítězstvím 23:13, Jenže Čerti se vzpamatovali a především díky trojici Trávníček, Vašut, Mašláň snížili o osm bodů. Dvoubodový náskok pak zcela vymazali na 501 DOE a začínalo se znovu. Také baseball nepřinesl rozluštění, když skončil remízou. Vcricketu mnohem lépe začali Čerti a vypadalo to na jejich vítězství. Jenomže kromě Vašuta nedopisovali potřebná čísla a Kelta toho dokázala využít alespoň k remíze.

Nejlepší hráči: Vašut (34/5) – Kvasnička (30/5).