Také tentokrát nebyla nouze o překvapení, když tým 74 T nečekaně prohrál s Hošťálkovy. Favorité jinak své mise úspěšně plnili. Unicorn vysoko přehrál Dědky, Mirage 2 si snadno poradila se Zlatovarem 2. Texas Úblo v derby neponechal nic náhodě a porazil Kamenec. Medvědi si nepřipustili komplikace v duelu s Brežněvem a President vyprovodil Afro 1. V dohrávce dvanáctého kola pak Mirage 2 přehrála Unicorn a upevnila si tak vedení v soutěži.

74 T vers. Hošťálkovy 0:2 (83:97)

Domácí hráči chtěli bezpochyby uspět, po vítězství nad Mirage 2 létali na vítězné vlně. Hosté pro změnu neměli co ztratit a mohli hrát uvolněně. Podle toho se také zápas vyvíjel. Za domácí nastoupilo kvarteto Pavelek, Minárik, Menzel a Pohludka, hosté do hry nasadili Suchánka, Hovorku, Wiatra a Blahutu. Úvodní hra Hi–score naznačila možnou vyrovnanost duelu. Hru vyhrál Wiatr před Pohludkou a celkově skončila remízou 18:18.Vrulette nebyly k vidění žádné excelentní výkony, což vyhovovalo především hostům, kteří 74 T zaskočili v posledních kolech. Hru sice vyhrál Pavelek, nicméně další tři místa patřila hráčům Hošťálkov a ti se ujali vedení o čtyři body.

V 501 DOE pokračovala mizérie 74 T. Hošťálkovy vzniklé situace využívaly a dál pomalu budovaly náskok. Tentokrát to bylo o další dva body. Obdobný scénář měl také baseball. Vyhrál Wiatr před Pohludkou a Suchánkem a byly to znovu Hošťálkovy, kdo tuto hru kontroloval. Osmi bodový náskok před cricketem byl pro hosty více než nadějný. Domácí vsadili v cricketu vše na jednu kartu a snažili se riskovat. To se jim však nevedlo a hosté udržovali strategické pozice, potřebné k vítězství. To se jim také podařilo.

Nejlepší hráči: Pavelek (25/5) – Wiatr (37/5).

President vers. Afro 1 2:0 (104:76)

President chtěl doma naplno bodovat, Afro 1 však již předvedl několikrát výborné výkony, a tak se dal očekávat vyrovnaný zápas. Za President nastoupili Jursa, Kutra, O. Bujok a Barčák, za Afro 1 pak Balint, Hoško, Farkaš a T. Chudárek. Vstup do utkání vyšel lépe Afru 1, které vyhrálo o dva body. Ruletta se však nesla ve znamení otočení výsledku. Hru vyhrál O. Bujok před Barčákem a Kutrou a President vyhrál 23:13. Hosté se z úderu jen těžce vzpamatovávali a také v 501 DOE pokračovali v defenzivě. President navýšil skóre o další čtyři body. Baseball pak dal utkání definitivu, když domácí díky Kutrovi s Jursou vyhráli o osm bodů. Před cricketem tak bylo rozhodnuto. V něm President dokončil dílo zkázy další výhrou 22:14 a mohl se tak zaslouženě radovat z vysoké výhry 104:76.

Nejlepší hráči: Barčák (34/5) – Balint (31/5).

Výsledky dalších dosud známých utkání: Dědové – Unicorn 70:110, Kamenec – Texas Úblo 81:99, Medvědi – Brežněv 106:74, Hobiti – Špica 80:100.