Velkým finále vyvrcholil v tělocvičně Střední školy automobilní, mechanizace a podnikání devátý ročník turnaje O putovní pohár města Krnova. Finálové klání zahájil ředitel turnaje Jaroslav Pata popřáním hodně štěstí hráčům a zvoláním „Pusťte se do sebe!“.

Hra Hanny Vilmi a Jaromíra Vospěla, vítězů dvou kategorií, byla velmi rychlá, tvrdá a v některých momentech i poměrně nebezpečná pro okolostojící obecenstvo. Míček, který vyletěl z hracího pole, měl značnou rychlost a zásah tak nebyl ničím příjemným. Vítězství Jaromíra Vospěla nebylo snadné a v téměř hodinové hře mu jeho soupeřka Hanna Vilmi z Finska dávala pořádně zabrat.

Stejně jako celý turnaj i vyhlašování výsledků se neslo v duchu legrace a smíchu. V kategorii mužů zvítězil Jaromír Vospěl z Tyflosportu, stříbro získal David Hájek ze Sigmy Olomouc a na třetím místě se umístil nejmladší závodník, Zebastian Modin ze Švédska. Mezi ženami zvítězila Hanna Vilmi z Finska, druhá byla Květa Trnečková ze Sigmy Olomouc a bronz získala Helena Křiváčková z Tyflosportu.

Finálového klání a slavnostního vyhlášení výsledků se zúčastnila také starostka města Renata Ramazanová, která ve svém projevu neskrývala obdiv k hráčům. Všichni hráči domů odjížděli s dobrou náladou a mnoha krásnými vzpomínkami.