Za dobu její existence ji navštěvovalo několik desítek sportovců a zájemců o sebeobranu. Bojovníci této školy často předvádějí něco ze svého umění na exhibicích. Jedna z těchto ukázek se uskutečnila také na krnovském letišti a moderovala ji topmodelka Iva Kubelková. Ta žáky i žákyně školy při některých kouscích hlasitě obdivovala.

Dvacetiminutovou ukázku zahájili žáci a mistři školy pozdravem. Stovky lidí poté mohly vidět různé způsoby sebeobrany. Návštěvníkům se tajil dech při sebeobraně proti zbraním. Tu však zvládá bez problémů každý již po několika měsících tréninku. Divákům se představila v rámci ukázek také nová mistryně republiky v Allkampf–Jitsu Karolína Janáčová a vicemistryně republiky v tomto umění Veronika Nešporová. Obrovským potleskem diváci ocenili ukázku Embu, což je sebeobrana jednoho proti několika útočníkům.

Mistr bojových umění Hermann se nejprve bránil třem agresorům zpomaleně a poté minutovou ukázku předvedl v normální rychlosti. K vrcholům exhibice patřilo přerážení tvárnic. Každý z žáků předvedl jednu z mnoha set technik. Petr Hermann v závěru přerazil jedním úderem dlaně deset tvárnic a sklidil se svými žáky obrovský potlesk. „Jsou opravdu úžasní. Toto se může hodit každému v reálném životě,“ zhodnotila výkon bojovníků Iva Kubelková. Škola praktické sebeobrany do svých řad neustále nabírá nové členy. Dle jejího vedení se mohou učit sebeobranu lidé od šesti let. Horní věková hranice je omezena pouze fyzickou zdatností jedince a chutí se naučit bránit. Bližší informace o škole lze získat na telefonním čísle 605 406 700. Pokud jste z časových důvodů nemohli vidět ukázky bojovníků na letišti, tak se přijďte podívat již dnes na naši akci Den s Deníkem, kde budou mít bojovníci další exhibici.