Hostující výběr se sice snažil, ale v prvních minutách zápasu to vypadalo, že jeho hráči myšlenkami zůstali v autobuse cestou do haly v Ostravě. Než se stačili rozkoukat, prohrávali 0:5.

„V desáté minutě to bylo o pět gólů a až potom jsme začali pořádně hrát. Dokázali jsme se dostat na dostřel, ale dopouštěli jsme se chyb a nakonec se nám prohru odvrátit nepodařilo,“ komentoval útočník Krnova Tomáš Zakopčan, který se jedním gólem zapsal mezi střelce i proti Letce.

Vyzrát na mužstva z Ostravy nebylo jednoduché. A to i kvůli tomu, že v divizní skupině momentálně vede tabulku a patří k tomu vůbec nejlepšímu, co tato soutěž může nabídnout. „Kvalita na straně soupeře byla skutečně znát.

Na naši porážku měl ale velký vliv špatný začátek. Teď se z toho musíme oklepat a věřím, že v dalších utkáních, které hrajeme venku proti Hranicím a Přerovu, podáme lepší výkon,“ doplnil na závěr Tomáš Zakopčan.

FBC Letka – FBC Orca Krnov 10:6 (5:3, 3:1, 2:2)
Branky a asistence Krnova: 12. Miškov, 12. Zakopčan (Musil), 19. Planý (Miškov), 36. Filip, 42. Filip (Miškov), 56. Šulavík (Miškov). Rozhodčí: Prouza – Rogowski; Vyloučení: 4:4 (Ondřej Janáč 5+). Využití: 2:1
Krnov: Láryš (Baran) – F. Fňukal, Juřina – Filip, Planý, Zakopčan, Musil, Janáč, Šulavík, Pavlica, Miškov, D. Matušinský, Hrbolka