Do Třebíče na Pohár ČR desetiletých se kvalifi kovala a odjela reprezentovat Eva Kamlerová a Romana Seidlerová. V Opavě na Poháru ČR jedenáctiletých bojovala Zoe Zdražilová, Barbora Lengsfeldová a Terezie Dendisová. Bruntálský plavecký klub se může těšit z úspěchu na obou těchto prestižních soutěžích.

V Opavě se o medailové pozice postarala Zoe Zdražilová, která vybojovala na 100 metrů motýlek tu nejcennější, zlatou příčku. Na 50 metrů motýlek a 800 metrů volný způsob získala stříbrnou medaili. Bára Lengsfeldová s Terezkou Dendisovou bojovaly v opavské bazénu také výborně. Svědčí o tom vylepšená osobní maxima. Bára na trati 800 metrů volný způsob skončila na skvělém 4. místě.

Z Třebíče putovala domů bronzová medaile z distance 100 metrů prsa, kterou se může pochlubit z velmi pěkného souboje Romana Seidlerová. V ostatních startech si Romana zaplavala také skvělá osobní maxima. Eva Kamlerová zaznamenala ve svých startech velké zlepšení svých časů a na trati 100 metrů motýlek získala za 4. příčku krásnou, i když neoblíbenou bramborovou medaili.