Jak jsi spokojen s účastí a vůbec zájmem o florbalový turnaj?

Jsem určitě spokojen. Jsme rádi, že zájem o florbal v našem regionu stoupá a chuť zúčastnit se projevuje stále více týmů.

Jak náročná je organizace?A jak náročná je po finanční stránce?

Zorganizovat tak velký turnaj není nic snadného a vše je připravováno již několik měsíců předem. Chtěl bych tímto poděkovat lidem, kteří se na jeho organizaci podílejí. Z finančního hlediska je turnaj dle mého názoru pro všechny přijatelný, neboť se nám podařilo zajistit alespoň částečnou podporu sponzorů. Rovněž nám vyšel vstříc opavský klub Pema, který nám zdarma zapůjčil mantinely.

Podpořilo akci město Krnov?

Žádali jsme město o příspěvek v rámci dotačního programu. Bohužel, k tomuto dni ještě nevíme, jak vše dopadlo. Věříme, že město bude ochotno na propagaci florbalu v našem regionu přispět.

Na co se mohou účastníci i hráči samotní těšit?

Na vydatnou porci florbalu po celý víkend. Díky rozšíření turnaje se nyní bude hrát v obou halách od rána do večera. Zúčastní se spousta kvalitních celků, stejně jako ryzích amatérů hrajících pouze pro radost. Připravili jsme pro hráče dárky již na úvod turnaje a snažili se zajistit co nejlepší atmosféru, i díky ozvučení hal. Věříme, že většina týmů se zúčastní i sobotní párty a nebudou litovat.

Koho tipuješ za favorita?

Ambice na vítězství má spousta týmů, ale pokud bych si mohl dovolit tipovat, vybral bych někoho z trojice Rangers, JeliboQuittka Opava a Power Rangers.

Rozlosování turnaje naleznete ZDE.