FBC Orca Krnov - SFK Falkons Havířov B 4:3 (2:1, 1:2, 1:0)

Do prvního utkání vstoupila Orca výborně. Hradilův tým svého soupeře jednoznačně přehrával a míček mu půjčil jen výjimečně. Tlak Krnova byl ale bezzubý a do šancí se dostával jen sporadicky. Po dvou třetinách hrály oba celky nerozhodně 3:3. Závěr utkání byl vskutku dramatický. Krnovu se podařilo vstřelit rozhodující branku a těsný náskok bránil seč mohl. I přes dvě přesilové hry soupeře však tlak Havířova ustál.

FBC Orca Krnov - 1. FbK Eagles Orlová B 12:4 (3:2, 2:0, 7:2)

Brankostroj Krnova se rozjel teprve ve druhém duelu s Orlovou. Zejména v úvodu se však Orca dlouho trápila a byť soupeři vstřelila tři branky, o oslnivý výkon se nejednalo. V podobném duchu se zápas nesl i po první přestávce. V závěru Orlová fyzicky odpadla a Krnov konečně zužitkoval početní převahu. Soupeři nastřílel sedm branek a exhibičním výsledkem prodloužil vítěznou sérii na tři utkání v řadě. Orca nyní bilancuje na páté příčce ve skupině. Na třetí místo ztrácí dva body.

„Vzhledem k vývoji v tabulce nás mohou mrzet dvě prohry s outsidery v průběhu sezony, protože k postupu nám bude nejspíš chybět jen pár bodů,“ vyjádřil se ke skupině. „Mě ale těší, že naše hra se posunula zase o třídu výš, a pokud se takto budeme zlepšovat dále, neměl by nás postup do vyšších soutěží minout,“ dodal závěrem. O víkendu se krnovští florbalisté představí na posledním soutěžním turnaji v Ostravě.

Krnov: Homola, Herel - Blaho, Nunvář - Majda, Velička - Gajdoš, Fajkus, Hlaváček - Hrbolka, Vrchovský, Kurečka, Hradil.