„Zklamání je velké. Měli jsme dobrou sezonu, druhou nejlepší v naší historii. Po vyřazení Písku jsme se těšili na Třinec, bohužel pandemie naše sny a cíle pohřbila,“ smutní kapitán Orcy Jaromír Filip. „Některé kluby se ozvaly, zda by nebylo možnost soutěže dohrát, ale i tato varianta padla,“ pokračuje kapitán Orcy.

Krnovští hodně toužili po postupu, podřídili tomu i přípravu.

„Dokonce jsme se neúčastnili ani poháru, vše jsme podřizovali lize a tak nakonec dopadlo,“ poznamenal krnovský útočník. Pro nový soutěžní ročník čeká Orcu několik změn.

„Máme hlášeny nějaké odchody. Nejcitelnější ztrátou je konec Dominka Fňukala, který patří k nejlepším obráncům celé soutěže. Chce si dát od florbalu pauzu, věřím, že se ale vrátí,“ přeje si Jaromír Filip. Z juniorského týmu by měl do áčka například přejít Petr Rožnovský.

„Budeme muset více trénovat, sehrát se, tak ať se pohybujeme v novém ročníku v horní polovině tabulky,“ podotkl kapitán Orcy.

Hráči momentálně trénují individuálně. „Jednou týdně je pro všechny hráče připraven on line trénink. Už se všichni ale těšíme, až budeme zase v hale,“ poznamenal Jaromír Filip.

Pokud to pandemická situace dovolí, má Orca v plánu pořádat dva příměstské tábory a také kemp pro první tým.