Proti uničovskému výběru Orca začala dobře, když do šesté minuty nastřádala celkem tři branky. Soupeř se ale nevzdal.

„Po dvou třetinách to bylo 7:10. Dopouštěli jsme se zbytečných chyb a o přestávce před poslední částí jsme si řekli, že takhle to dál nejde. Pak jsme vstřelili čtyři góly, domácím nedovolili vůbec nic a po zásluze vyhráli,“ komentoval hrající kouč Krnova Štěpán Lhoťan.

FBC Martech ZŠ Uničov – Orca Krnov 7:14 (3:4, 4:6, 0:4)
Branky a asistence Krnova: 3. Miškov (Planý), 5. Miškov (Planý), 6. D. Matušinský, 19. Filip (Planý), 22. Filip (Planý), 24. Filip (Miškov), 27. Filip (Miškov), 30. Filip (Miškov), 35. Filip, 38. Filip, 50. Planý, 54. Planý (Miškov), 56. Zakopčan (Lhoťan), 58. Miškov (Planý). Rozhodčí: Kroupa – Axmann. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:1. Diváků: 50.
Krnov: Chrást (Láryš) – Zakopčan, Juřina – Filip, Planý, Janáč, Šulavík, Pavlica, Miškov, Lhoťan, Valočík, D. Matušinský, Mičlo.

Duel v Šumperk byl prvním v sezoně, kdy se gólově neprosadil krnovský ostrostřelec Jaromír Filip. „To se moc často nestává. (úsměv) Neuměli jsme se dostat do tempa a za stavu 3:0 to s námi nevypadalo dobře. Mužstvo se však potom neskutečně vyhecovalo a skóre otočilo. Šumperk zalezl dozadu a chtěl to nějak dohrát, což se mu vymstilo,“ doplnil Štěpán Lhoťan.

FBC Asper Šumperk – Orca Krnov 4:5 (1:0, 3:2, 0:3)
Branky a asistence Krnova: 25. Zakopčan (Planý), 30. Janáč (Šulavík), 43. Zakopčan (Pavlica), 46. Miškov (Filip), 55. Krvač (D. Matušinský). Rozhodčí: Kunz – Kratochvíl. Vyloučení: 2:4. Využití: 0:1. Diváků: 10.
Krnov: Chrást (Láryš) – Zakopčan, Juřina – Filip, Planý, Krvač, Janáč, Šulavík, Pavlica, Miškov, Lhoťan, Valočík, D. Matušinský