V kategorii starších žákyň zvítězila Kateřina Morbitzerová, když ve finále porazila Denisu Jankovou poměrem her 7:5, 6:1. Na třetích místech skončily Pavlína Žukovská a Kateřina Hamplová. Ve čtyřhře zvítězil pár Janková, Morbitzerová nad dvojicí Žukovská, Hamplová – 2:6, 6:1, 7:5.

Průběh okresního přeboru starších žáků byl podobný jako před měsícem konaný přebor dorostenců. Rozdíl byl v tom, že finále se dohrávalo až o několik dní později, a sice v pondělí 2. června. Opět se ve finále potkali Vojtěch Zatloukal a Matyáš Hama. Průběh utkání nebyl tak jednoznačný, jako při přeboru dorostu, kdy Zatloukal zvítězil poměrem 6:4, 6:2. Tentokrát bylo vítězství Vojty doslova vydřené.

Diváci viděli dramatický zápas plný zvratů, který trval dvě a půl hodiny. Výsledek odpovídá jeho dramatičnosti: 2:6, 7:6(2), 6:2 pro Zatoukala. Ve druhém setu už vedl Hama 5:4 a později 6:5, ale set a zápas nedokázal vyhrát. Ve třetím setu už měl Zatoukal situaci plně pod kontrolou. Na třetím místě spolu skončili David Juřica a David Šulák. Ve finále čtyřhry zvítězili po velkém a krásném boji Vojtěch Zatloukal s Lukášem Zavřelelem nad párem Matyáš Hama, Maxmilián Schreier ve třech setech: 6:3, 5:7, 6:3.

Zápas byl divácky velmi atraktivní, neboť zde hráli tři starší žáci proti o tři roky mladšímu žákovi – Zavřelovi (roč.1997) a hráli spolu dva okresní přeborníci z jiných kategorií. Vojta jako OP dorostu a Lukáš jako OP mladších žáků. Spolu tím získali další společný titul OP ve čtyřhře. Přes svůj věk a menší vzrůst se Zavřel na kurtu vůbec neztratil. Zahrál mnoho vítězných míčů, za což sklízel bouřlivé ovace diváků.