Klub karate – dó Bruntál, v jehož řadách působí medailisté z mistrovství České repupliky a Evropy, zve všechny zájemce o karate do velké tělocvičny SPŠ Bruntál, Kavalcova 1 (vchod od hřiště) každé úterý a čtvrtek od 17 do 19 hodin. Nábor nováčků bude probíhat od 7. září do konce měsíce.

V tyto dny a hodiny (úterý a čtvrtek 17:00 – 19:00 hodin) budou po celý školní rok probíhat tréninky pod vedením zkušených trenérů Víta Žatky (3. DAN), Davida Dvořáka (3. DAN) , Stanislava Tomana (2. DAN) a Pavla Petra (1.DAN). Základní výuka karate bude zaměřena na rozvoj fyzické kondice a obratnosti. Naučíte se základní techniky karate - kopy, údery, bloky, postoje a další. Počáteční výcvik bude zakončen zkouškami na 1. stupeň v karate, osmý kyu. Minimální věk uchazečů je osm let.

Historie Klubu karate - dó Bruntál se datuje od roku 1990. U tohoto zrodu stáli Jiří Boglis, Martin Svačinka, Standa Toman a Vít Žatka, současný předseda oddílu. Bližší informace o činnosti klubu se dozvíte na internetové webové adrese www.karatebruntal.cz a kontaktovat se můžete na e-mailu: karate.bruntal@tiscali.cz či telefonu 723 454 905.

„V současnosti máme přibližně třicet stálých členů a své řady budeme chtít rozšířit,“ pozval mladé adepty do tělocvičny Vít Žatka, předseda oddílu.

Tomáš Gregor