Jezdecký oddíl TJ Slovan Frenštát pod Radhoštěm byl na kolbišti na Nivách od pátku do neděle pořadatelem 39. ročníku Ceny Radegasta - Velké ceny Frenštátu, která byla šestým kolem Českého skokového poháru ČSP a šestým pokračováním soutěže D&J Czech Junior Cup, určené jezdcům do osmnácti let.

V letošním roce byly soutěže rozšířeny o třetí kvalifikační kolo FEI SIEC - WYS světového seriálu mládeže, jehož třetí kvalifikace probíhala v sobotu.
Do Ceny Stáje Mustang Lučina, která byla současně třicátým devátým ročníkem Ceny Radegasta stupně ST - 140 cm, se přihlásilo třiatřicet dvojic.

Pouze dvě zvládly nástrahy základního kola i finále bez penalizace a zvítězil Marek Hentšel se Salvadorem Fitmin stáje JK Baník Ostrava před Petrem Eimem s Oscarem Agramm z ZH Tlumačov a Barborou Tomanovou s Kohenem JK Dance and Jump. Čtvrtý byl Igor Šulek s koněm Wavo Profit až ze Slovenska a pátý Zdeněk Žíla na Pinotu Grigio také Stáj Mustang Lučina.

Memoriál Zdeňka Fialky - Velkou cenu Frenštátu stupně T 150 cm absolvovalo dvacet dvojic. Do finále 160 cm postoupilo deset s nejlepšími výsledky.
Vítězem se stal Zdeněk Žíla s Pinotem Grigio Stáj Mustang Lučina, který jako jediný absolvoval základní kolo i finále bez penalizace. Druhá a třetí příčka patřily juniorce Barboře Tomanové s koňmi Careful Franz Josef a Kohen JK Dance and Jump. Další umístění putovala na Slovensko zásluhou Petra Mackovjaka s Chellan a Igora Šuleka s koněm Wavo Profit.

Současně v probíhající soutěži D&J Czech Junior Cup, do níž se započítávají průběžné výsledky, zvítězila Barbora Tomanová JK Dance and Jump před Lucii Strnadlovou Stáj SKL Trojanovice a Janem Zwingerem Stáj Mustang Lučina.