Tvořili jej převážně vlastní odchovanci. Po počátečním nadšení už první zápasy ukázaly, že bude problém s účastí hráčů. Předpokládané páteční zápasové termíny nevycházely. Na hřištích soupeřů se hrálo často v průběhu týdne.

Bruntálští studující hráči či hráči pracovně na cestách měli problémy se utkání zúčastnit. Podobná situace nastávala i při tréninku. V průběhu týdne se tým nebyl schopen sejít, aby slušně trénoval. S postupem času ochabovalo nadšení i na původní páteční tréninky.

Před letošní soutěží byla snaha tým doplnit mladými hostujícími hráči. Už na jaře projevili zájem mladíci z Ostravy a ten potvrdili i v září. Jednání byla téměř dotažena do konce. Zápas prvního kola musel být z bruntálské strany odložen z důvodu pracovních a školních povinností hráčů. Do soutěže měl tým SK Bruntál vstoupit domácím utkáním s rezervou Labradors Ostrava.

Během posledních dní několik hráčů odmítlo z různých důvodů svou účast v týmu. Prořídlá sestava by nezaručovala důstojné absolvování celého soutěžního ročníku. Termínové kolize s pracovním a školním vytížením by byly ještě problematičtější než v minulé sezoně. Mít sestavu složenou většinou z hostujících hráčů není představou klubu.

Z těchto důvodů se SK Bruntál rozhodl pro letošní sezonu odhlásit družstvo mužů ze soutěže. Klub se všem fanouškům omlouvá a věří, že se třeba už v příštím roce podaří tým obnovit.

-skb-