V sobotu startoval v závodě Východočeského poháru v Rychnově nad Kněžnou. Za pěkného slunečného počasí na uměle kropené trati se i tak hodně prášilo. Tentokrát se sešlo méně jezdců než obvykle a Lubomír zvítězil v obou rozjížďkách třídy 65 ccm systémem start cíl. Tímto výsledkem si upevnil vedení v celkovém pořadí. Výsledky závodu: 1. Huňka L., 2. Sukatsch (oba na KTM), 3. Plšek (Kawasaki).

V neděli pak startoval v Třemošnici, v závodě SMS Pardubice. Překrásný areál AMK s veškerým vybavením ,perfektní široká trať s velkým převýšením s mnoha skoky, kde jeden z nejlepších jezdců ČR ve třídě Open J. Čepelák na dlouhé lavici skákal do vzdálenosti až 35 m. Tentokrát se sešla až na malé vyjímky špička ČR v jeho kubatuře 65 ccm a mnozí z nich startovali na této trati již v sobotu v závodě Goldfren cup a měli pořádně najeto.

Pro Luboše však smolný den, již ráno nestihl první seznamovací trénink v 8 hodin. Ve druhém bylo málo času pořádně najet ideální stopy a seznámit se nástrahami okruhu. Ale i tak nastoupil do závodu s touhou zvítězit. Na úvod přišel Huňkův špatný start v 1. rozjížďce, ale postupně se propracoval až na druhé místo.V posledním kole 300 m před cílem však při doskoku takzvaně chytil panty, naštěstí to ustál, ale vyletěl z tratě. Do cíle dojel Lubomír ještě 4. s tím, že do druhé jízdy nastoupí s odhodláním zvítězit a byl tomu velmi blízko.

Opět následoval horší start , kdy byl po dojezdu z prostoru startu Huňka až kolem 8. místa. Následovalo probíjení se kupředu. Od 5. kola již byl druhý, ale s velkou ztrátou za prvním v pořadí. V osmém kole ovšem Luboš nasadil vysoké tempo a notně ukrajoval z náskoku vedoucího jezdce. Dvě kola před cílem už mu dýchal na záda a na jeden ze skoků již najížděli současně. V následující šikaně mu však utichl motor a již nešel nastartovat. Tentokrát selhala technika (svíčka), ale i tak to byl vynikající závod. Huňkova forma evidentně stoupá.