Albrechtice byly jediným českým zástupcem, ve své kategorii obsadily 15. místo po odehraných šesti zápasech. Mladší žáci se postupně utkali s týmy Tatran Prešov (Slovensko), DUFC Portovik (Ukrajina), Ujpest (Maďarsko), Yunisty Gorodische (Ukrajina), Arsenal Minsk (Bělorusko) a Dinza Liutizh (Ukrajina). 

„Turnaj byl na vysoké úrovni a naše děti se mohly porovnat s ligovými týmy z jiných států,“ podotkl trenér Jan Holouš. Výborně zorganizovaný turnaj ovládla fotbalová akademie z Maďarska UTE Labdarugo Akademia, která ve finále porazila domácí Tatran Prešov.

„Je super vidět, že se kluci a ani dívka nebáli soupeřů, kteří byli o hlavu vyšší, navíc z klubů, které trénují každý den. Dostali jsme pozvání na letní Fragaria Cup, který se bude konat také v Prešově, navíc bych s sebou chtěl vzít i další kluby z Krnovska a Osoblažska,“ plánuje Holouš, který zároveň děkuje klubovému vedení i všem sponzorům za možnost zúčastnit se této akce.

Sestava FK Město Albrechtice na turnaji v Prešově: Matěj Hula, Vojtěch Mužík, David Kvasnica, Lukáš Dlouhý, Filip Křištof, Adam Baron, Jan Zlámal, Karolína Konvičková, Lukáš Pašas, Daniel Živčák, Matěj Vyležík, Erik Hlavatý a Petr Šporík.