Nejmladší krnovští dorostenci Jan Pavlíček a Lukáš Fusek si počínali mezi nejlepšími závodníky velice dobře. Lukáš Fusek při svém druhém startu na nejvyšší soutěži si počínal jako nováček velmi dobře. Výkony 95 kilogramů ve dřepu, 62,5 kilo v benčpresu a 120 kilogramy v mrtvém tahu obsadil ve své kategorii do šestašedesáti kil velmi pěkné 3. místo, když zvládl v celkovém součtu 277,5 kila.

Druhý dorostenec Lokomotivy Jan Pavlíček vybojoval také 3. příčku, tentokrát v kategorii do 74 kilogramů. Prezentoval se výkony 125 kilogramů ve dřepu, 105 kilo benčpres a 160 kilogramů v mrtvém tahu. Celkově v trojboji zkrotil 387,5 kilogramu.

Celkovým umístěním získali v hodnocení oddílu krnovští dorostenci bronzový stupínek.

Největší želízko v ohni v barvách Lokomotivy Krnov, to byl Tomáš Juříček. Ten tradičně potvrdil skvělou formu a jako český reprezentant v kategorii juniorů do 23 let si počínal velmi dobře.

Ve dřepu zlomil český rekord, když si poradil se 197,5 kilogramy, 140 kilo pokořil v benčpresu, a 222,5 v mrtvém tahu. Celkový výkon v trojboji činil 560 kilogramů, a to znamenalo nový český rekord ve váhové kategorii do 66 kilogramů.

Všechny Tomášovy výkony patřily mezi absolutní vrchol celé soutěže a zároveň znamenaly 1. místo v absolutním pořadí napříč váhovými kategoriemi (podle bodů Wilkse 440,83). „Tomáš zároveň potvrdil vzrůstající výkonnost a připravuje se na další závod tak, jako dorostenci. Tím dalším podnikem je mistrovství ČR v silovém trojboji," uvedl trenér a předseda oddílu silového trojboje Václav Stuchlík, který byl výsledky svých svěřenců hodně potěšen.

„Svými výsledky velmi potěšili a potvrdili, že se náš oddíl tím, že vsadil na mládež, dal na správnou cestu. Rovněž podmínky, které náš oddíl má, vybavením posilovny a možnosti tréninkových hodin jsou perfektní. Samozřejmě by to nešlo bez podpory města Krnov," dodával Stuchlík.