Mezi provazy se postupně představily děti, následně kadeti, junioři, muži a nakonec i ženy. „Napínavé souboje končily jasným i vyrovnaným výsledkem, i když někdy tekla krev, všechny zápasy proběhly s největší pokorou a úctou k soupeři," poznamenal Jaroslav Morbitzer.

Za SÚS Boxing Krnov měli původně nastoupit tři nováčci, ale nakonec byli k vidění v ringu pouze dva. Nadějná Valerie Weinerová si svoji premiéru užila, boxovala s Bartoškovou z Kroměříže, kterou sekundoval Pavel Duda, trenér mládeže ČR.

„Podle rozhodčích sice Valerie prohrála dva ku jedné na body, ale zaboxovala velice dobře a bojovně. Výsledek je dost diskutabilní," povídala duše krnovského boxu.

V supertěžké váze nastoupil Libor Jurčák proti Šatanovi ze Svitav, ale bohužel prohrál kvůli zranění hned v prvním kole. Nikola Frančáková neměla soupeřku, takže se její premiéra odkládá.

„Ze svých svěřenců mám radost. Těší mě hlavně, že se nebáli do ringu vstoupit a zkusit si, jak těžké je boxovat. V srpnu nás čeká soustředění v Polsku a na Slovensku, chceme se pořádně připravit na další boxerskou sezonu," hodnotil Jaroslav Morbitzer.