„Údernost druhé pětky tak klesla velmi rapidně a museli jsme tam střídat Marka Zdráhala," povídal trenér Jan Kovařík. Po slušném úvodu prvního utkání, kdy se Krnovští drželi na dostřel, se z jejich hry vytratil pohyb.

„Hráli jsme velmi staticky, opět jsme si nedokázali přihrát, a když už jsme se dostali k soupeřově koši, šanci jsme zahodili. Hrajeme bohužel čím dál hůře," zlobil se krnovský trenér.

BK Opava A - BK Krnov U12 53:18 (14:9, 30:10, 44:16)
Krnov (sestava a body): Zdráhal 13, Palička 3, Sikora 2, Jelínek, Ranostaj, Binar, Bajtek, Povolný, Šlachta, Vondrák, Bogáč, Sasýn, Žida

Odveta byla v podání mladých hostujících basketbalistů ještě horší. „Podali jsme ostudný výkon v útoku, kde jsme naprosto jaloví. Naše hra jde od desíti k pěti, vůbec se nám nedaří zlepšovat. Zatímco soupeři se nám vzdalují, my stagnujeme," rozebíral příčiny další, hodně kruté porážky Jan Kovařík a pokračoval:

„Sice jsme od první sezony nic moc nečekali, ale ve hře jsme pořád statičtí. Nedokážeme hrát jeden na jednoho, nepřihrajeme si na krátkou, natož na delší vzdálenost. A zakončení máme velmi špatné. Musíme více makat v tréninku, abychom naše zpoždění dohnali," dodával zkušený kouč.

Tentokrát Krnováci nenastříleli ani deset bodů. Navíc ve druhé a třetí čtvrtině netrefili koš ani jednou.

BK Opava A - BK Krnov U12 55:9 (18:7, 29:7, 41:7)
Krnov (sestava a body): Palička 4, Zdráhal 3, Žida 2, Vondrák, Sikora, Jelínek, Ranostaj, Binar, Sasýn, Bogáč, Povolný, Šlachta, Bajtek