„Tentokrát jsme se chtěli soustředit více na obranu a zkusit překvapit soupeře i v útočné činnosti. Bohužel ne všechno se nám podařilo. Kluci byli hodně bojácní, málo bojovali a rvali se o míč. Tím umožnili soupeři dávat snadné koše,“ povídal trenér malých basketbalistů Jan Kovařík a pokračoval:

„Je faktem, že technicky byli někteří hráči Příbora úplně někde jinde než my a bylo vidět, že hrají už několikátou sezónu.

Ve druhé pětici Příbora nastupovala děvčata a i ta byla mnohem vyspělejší a vyšší než krnovští kluci téhož ročníku (narození 2000). Ale přes všechny problémy v rozehrávání míčů se Krnovským podařilo splnit cíl a nedostat potupnou stovku v obou zápasech.

„Kdybychom nedělali opravdu triviální chyby při driblinku či přihrávkách, mohlo to skončit mnohem lépe. Ale určitý posun v naší hře byl vidět. V Příboře jsme se nedostali ani na útočnou polovinu soupeře a prohráli poločas 68:0. Nyní už jsme předvedli i pěkné akce zakončené košem,“ rozebíral hru Kovařík a ještě dodal:

„Některým ale opravdu chyběla bojovnost, drzost pod košem a snaha vytlačovat soupeře z pozic. To všechno naopak předvedl soupeř. Máme se tedy ještě co učit,“ uzavřel trenér Krnova.

BK Krnov - BK Příbor 22:97 (10:31, 16:47, 22:79)
BK Krnov - BK Příbor 28:89 (6:26, 16:47, 22:67)