BK Opava vers. INTEXT Krnov 69:25
V prvním utkání na opavské palubovce krnovským hráčům chybělo štěstí a také kapitán a nejlepší střelec Daniel Klímek. Krnováci se museli bez své opory, která v den zápasu nastoupila již v týmu kadetů, obejít. Silný domácí tým vyžil oslabeného soupeře a zápas proměnil v exhibici.
Body: Filip 6, Vidlička A.6, Ďurišík 5, Drška 2, Siegfried 2, Vidlička V. 2, Zápalka 2.

BK Opava vers. INTEXT Krnov 56:35
I ve druhém zápase na opavské palubovce chyběl kapitán. Krnovští se však více osmělili a střelecky se v zápase prosadil Siegfried, který dal celkem patnáct bodů, což bylo o třináct více než v prvním zápase. I přes snahu Krnovští i v tomto utkání prohráli vysoko.
Body: Siegfried 15, Vidlička A. 8, Ďurišík 6, Filip 2, Krupinský 2, Vidlička V.1, Zápalka 1.

Dvě pěkná vítězství na domácí půdě

INTEXT Krnov vers. BK Příbor 56:49
První zápas byl vyrovnaný a favorita neměl. Krnovští však měli ve svých řadách svého kapitána Klímka, který vstřelil soupěři osmnáct bodů, čímž ho srazil na kolena. Svoji dobrou formu potvrdili i Ďurišík a Siegfried. Na domácí palubovce se střelecky dařilo i dalším hráčům.
Body: Klímek 18, Ďurišík 12, Siegfried 6, Filip 6, Vidlička A. 4, Zápalka 4, Háděl 2, Zelenka 2, Stanovský J. 2.

INTEXT Krnov vers. BK Příbor 45:41
Druhý zápas mezi staršími minižáky basketbalistů Krnova a Příboru nebyl nikterak pohledný. Jednalo se spíše o poziční boj a ani jeden ze soupeřů moc nestřílel. Bezpochyby krnovské hráče podržel jejich kapitán Klímek, který vstřelil devatenáct bodů a svému týmu opět zajistil vítězství. Trenéři však pochvalují souhru celého kolektivu, která umožnila i ve druhém utkání zdolat silného soupeře.
Body: Klímek 19, Ďurišík 11, Drška 4, Háděl 4, Gazdík 2, Filip 2, Vidlička A. 2, Siegfried 1.