Celodenní turnaj se v sobotním odpoledni dostal do své závěrečné fáze. Do semifinálových soubojů se probojoval Krnov se slovenskými Krompachy a druhou dvojici tvořil Bruntál A s domácím Rýmařovem A.

Do finále postoupili volejbalisté Bruntálu A se sousedy ze Slovenska. Po tuhém boji plném mnoha zvratů se z vítězství mohou těšit Bruntálští. Třetí místo uhájil Rýmařov A před Krnovem, který doplatil na to, že celý turnaj odehrál v šesti lidech a v závěru fyzicky nestačil.

„Nám dnes fungovala spolupráce nahrávače se smečaři, což rozhodlo ve finále proti silným Krompachům. Jinak bych rád vyzdvihl hladký průběh turnaje se skvělou organizací a doufám, že nás pozvou i na příští ročník,“ vyjádřil se k turnaji Aleš Herber, člen vítězného mužstva.

Turnaj o víkendu

„Chtěl bych poděkovat všem hráčům a fanouškům za přátelskou atmosféru, kterou zde vytvořili a rozhodčím, kteří pomohli s organizací z lásky k tomuto sportu,“ řekl po turnaji hlavní organizátor a předseda volejbalového oddílu Jiskry Rýmařov Pavel Ujfaluši a dodal: „Rád bych pozval všechny volejbalisty a volejbalistky na Mikulášský smíšený losovaný turnaj, který se v Rýmařově uskuteční 4. prosince. Prezentace bude probíhat v tělocvičně gymnázia do 8.20 hodin. Všechny zájemce srdečně zvu“.