První lize zatím dominuje podle předpokladů tým TKT „A“ a druhou ligu vedou těsně Cyklisté. Výsledky I. ligy z minulého týdne: Ochranáři – Bruntálští Draci 2:8, Bruntálští Draci – Strojvůdci 2:8, Opravny obuvi Pecha – President 2:8, Křídla – TKT „A“ 0:10, Delfíni „A“ – Záchranáři 6:4, Klub Sráčů - Rekord 0:10.

Na čele tabulky první bowlingové ligy jsou hráči TKT „A“ s třiceti osmi body. Na druhém místě jsou s třiceti čtyřmi body Křídla a na třetím s třiceti dvěma body Bruntálští Draci. Čtvrté Opravny obuvi Pecha mají osmadvacet bodů, pátí Strojvůdci čtyřiadvacet bodů a šestí KOS Saunami dvaadvacet bodů. Druhou polovinu tabulky zahajují na sedmém místě Záchranáři s dvaceti body, osmí Delfíni „A“ mají také dvacet bodů, ale proti Záchranářům horší poměr. Deváté Kachny z Depa a desátý President mají bodů šestnáct. Na jedenáctém a dvanáctém místě jsou se čtrnácti body Klub Sráčů a Nezmaři. Tabulku uzavírají na třináctém místě s dvanácti body Rakord a na posledním čtrnáctém místě se čtyřmi body družstvo Bašista.

Pořadí jednotlivců podle dosaženého průměru vede s 206,2 body Marek Veselý z TKT „A“. Druhý je jeho oddílový kolega Lubomír Koraba mladší s 202,2 body, na třetím se 198,2 body Rudolf Pecha z týmu Opravny obuvi Pecha.

Zajímavé boje přináší také druhá bowingová liga, která přinesla v minulém týdnu tyto výsledky: TKT „C“ – Sokolíci 6:4, Delfíni „B“ – Cyklisté 8:2, Medvědi – Berušky 8:2, Rentiéři – TKT „B“ 8:2, A Je To – Klikaři 0:10, Truhlíci –BJ Cihličky 8:2. Patnáctičlennou druhou ligu vedou s osmatřiceti body Cyklisté. Na druhém místě jsou s třiceti šesti body Skoláci a na třetím s dvaatřiceti body tým Pivas Team Olympia Bruntál. Třicet bodů mají na čtvrtém místě Rentiéři a na pátém Truhlíci.

Medvědi na místě šestém mají nasbíráno doposud bodů osmadvacet. Šestadvacet bodů nasbírala týmy na sedmém až devátém místě. Družstva v pořadí BJ Cihličky, Klikaři a TKT „B“, které dělí jen dosažené skóre. Desáté ASHB Krnov má kontě dvacet bodů. Jedenáctí Sokolíci vybojovali celkem osmnáct bodů. Dvanácti Delfíni B a třinácté TKT „C“ nasbíralo celkem šestnáct bodů. Závěr druholigové tabulky tvoří družstva se čtyřmi body a to čtrnácté Berušky a patnácté A Je To. Liga pokračuje také v tomto týdnu.