Postižení sportovci Olympie Bruntál startují díky pomoci sponzorů, kterým tímto děkují. Na akcích po celé České republice dosahují velmi dobrých výsledků. V kategorií LP – O vyhrála Jana Martiníková z Olympie Bruntál před Milanem Pustajem z domácího Sokola Rybník. Také třetí a čtvrté místo patřilo závodníkům Olympie a to Pavlu Hrnčířovi a Vladimíru Štrbíkovi. Kategorií LP – 2 muži oddíl Olympie nic neobsadil a vítězství si odnesl Jan Pavlousek z Baníku Ostrava před Jaroslavem Brázdou z Ostravy a Janem Šmerdou z ČKD Blansko.

Také v kategorií LP – 1 muži Olympia nestartovala. Vítězem se stal Petr Kumstát z Blanska, druhý byl Theodor Vícha z Metra Opava a třetí Stanislav Heiser ze stejného oddílu. Bez Olympie proběhla i kategorie LP – ženy, kde se stala vítězkou Anna Kalasová z Blanska před opavskou Marii Zigmundovou a Annou Káňovou z Baníku Ostrava. Početné zastoupení měly závodnice Olympie v kategorii TP ženy. Za vítěznou trojicí Zdenou Lacinovou z Baníku Ostrava, Marií Ilikovou z Opavy a Vladimírou Klimentovou z Blanska skončila trojice reprezentantek Olympie v pořadí Anna Šmídová, Hana Martiníková a Jiřina Mročková. Dobře si vedli postižení kuželkáři i v poslední kategorií TP muži. Vítězem se stal František Tomášek z ČKD Blansko před dalším zástupcem okresu Bruntál, Zdeňkem Dočkálkem z Jiskry Rýmařov. Na dalších místech v pořadí od třetího do pátého skončili výborně připravení závodníci Olympie Bruntál, Jaroslav Horáček, Petr Švedík a Jan Šmíd.

Postižení kuželkáři prokázali v Rybníku – České Třebové své oprávněné kvality a patří jim za dosažené výsledky poděkování. Kuželkáři Olympie znovu prokázali svou vysokou sportovní úroveň a zároveň potvrdili, že přes svůj handicap neztratili chuť sportovat a svádět nelítostné souboje, stejně jako příjemně komunikovat se svými soupeři po skončení soutěže. A právě jejich bojovnost a odhodlání je obdivuhodné a pro mnohé by mohlo sloužit jako inspirace. Tito sportovci mohou být příkladem osobní statečnosti. Oddíl TJ Olympia Bruntál přivítá ve svých řadách i mladé postižené sportovci, kteří mají o sport zájem. Hlásit se mohou u pana Horáčka, telefon: 605/253 543.