Talentovaná sportovkyně si svou postavu začala zdokonalovat přibližně před rokem ve fitness centru Jalex Krnov. Za několik měsíců se její postava změnila natolik, že se rozhodla spolupracovat s trenérem Jaroslavem Mlčkem. Vidinou dřiny bylo mistrovství Moravy v kulturistice, které se uskutečnilo začátkem května v Bystřici nad Pernštejnem. Kulturistka postoupila ze čtvrtého místa na mistrovství republiky. To se uskutečnilo v minulých dnech v Čelákovicích u Prahy.

Zdenka Chylíková se na prestižní soutěž ještě více připravila a rozhodla se bojovat o medaile ve dvou kategoriích, a to v kulturistice žen a v kulturistice žen kategorie masters. Mezi ženami poměřila krnovská závodnice své síly s nejlepšími z republiky a vybojovala šesté místo. V kategorii masters se této borce vedlo daleko lépe a nebylo divu, že se našla jen jedna lepší soutěžící. Titul vicemistryně republiky bude Zdenku dle jejího trenéra určitě hnát k dalším skvělým výkonům.

Oddíl nyní zažívá úspěšné období. „Oddíl kulturistiky v našem fitness centru Jalex funguje přes patnáct let. V posledních měsících se našim závodníkům začalo dařit. Jejich úspěch je odměnou za poctivý a sportovní přístup ke cvičení a celkové životosprávě. Již nyní zde máme několik dalších talentů, kteří v budoucnu budou mít šanci bojovat o mety nejvyšší. Zacvičit si k nám ale může přijít opravdu každý,“ říká Jaroslav Mlček.