Vedoucí kvartet Unicorn, Mirage 2, Medvědi ani Texas Úblo ve svých zápasech nezaváhali. Ovšem některé další týmy z předních míst tabulky překvapivě body ztratily. Pátý Zlatovar podlehl doma Kofole, Alubra sebrala bod 74 T a Sport Club 1 doma nečekaně porazil Cobru. V boji o záchranu vyhrál Tipsport nad Zlatovarem 2 a dotáhl se bodově na Holasovice a Afro 1.

Ve druhé lize ztratila neporazitelnost Barbara, když podlehla brantické Pile. Taxi Titz překvapivě podlehl Ranči U Vojty a Čerti z Hradu potvrdili zlepšenou výkonnost na půdě Kelty.

Zlatovar 1 vers. Kofola 0:2 (83:97)

Z hlediska postavení obou týmů v tabulce byl tento zápas tahákem kola. Za Zlatovar nastoupili Lux, J. Armlich, Snopek a T. Armlich, za Kofolu osvědčená čtveřice Grygar, Řeha, J. Kolomazník a F. Kolomazník. Kofola vstoupila do utkání lépe a zásluhou dua Grygar, Řeha vyhrála Hi – score o čtyři body. Také v dalším průběhu byla Kofola lepším týmem. Roulette vyhrála 21:15, když hru vyhrál F. Kolomazník před J. Armlichem a Grygarem. Hra 501 DOE měla přinést snížení ze strany opavských specialistů. Místo toho to byla opět Kofola, kdo dominoval na terči. Vyhrál sice J. Armlich, ale za ním se seřadilo celé kvarteto Kofoly. Poté co Kofola vyhrála také Baseball, nebylo již v Cricketu co řešit.

Nejlepší hráči: J. Armlich (31/5) – Řeha (29/5).

Sport Club 1 vers. Cobra 2:0 (95:85)

Sport Club 1 pokračuje v sérii dobrých výkonů a tentokrát to odskákala Cobra. Sport Club zahájil v sestavě Špak, Skopal, Šimonek a Nykodým, Cobra do hry postavila Papadopulose, Hrtoně, Kubíka a Pitnera. Úvod utkání rozhodně nenapovídal, že by se v tomto případě mělo jednat o nějaké překvapení. První hru vyhrál Pitner před Špakem a Nykodýmem, čímž zajistil Cobře čtyřbodové vedení. Také v Roulette byla Cobra o kousek lepší a zvýšila svůj náskok o další dva body. A když přidala v „pětsetjedničce“ ještě čtyři navrch, vypadalo to na snadné vítězství. Hru první zavřel Kubík před Papadopulosem. Baseball však přinesl naději Sport Clubu, který v pořadí Šimonek, Hrtoň, Rychta vyhrál o šest bodů a stáhl tak náskok Cobry na hratelné čtyři body. O tom, že Cricket mnohdy rozhoduje zápasy, se Cobra přesvědčila také tentokrát. Sport Club našel slabinu v obranném valu Cobry a výraznou výhrou 25:11 dokázal zvrátit konečný výsledek ve svůj prospěch.

Nejlepší hráči: Nykodým(30/5) – Papadopulos (28/5).

Barbara vers. Na Pile Brantice 0:2 (86:94)

Šest kol před koncem přišla Barbara o svou letošní neporazitelnost. Domácí nastoupili v sestavě Kysela, Kéval, Malý a Bugris, hosté sM. Popovičem mladším, Dobrovolným, Lukešem a M. Popovičem starším. Barbara vstoupila do utkání suverénně a první hru vyhrála 23:13. To však bylo z její strany vše. Pila se postupně osmělila a začala Barbaru přehrávat. Roulette vyhrála o osm bodů, třetí hru pak o šest a rázem vedla. Baseball skončil remízou a pod Barbarou se trůn neporazitelnosti lehoulince zachvěl. Odhodlaná Pila už svou příležitost nepustila a vyhrála.

Nejlepší hráči: Bugris (27/5) – Lukeš (26/5).

Další výsledky – 1. liga: Texas Úblo – Kačabar 113:67, Kamenec – Mirage 2 65:115, President – Dědové 105:75, Holasovice – Unicorn 84:96, Tipsport – Zlatovar 2 98:82, 74 T – Alubra 90:90, Medvědi – Hošťálkovy 112:68. 2. liga: Ranč U Vojty – Taxi Titz 102:78, Myslivci – Sport club 3 112:68, Kelta – Čerti z Hradu 89:91, Afro 2 – Černí Kocouři 97:83, Brumovice – Kukačky 75:105, Špica – Démoni 98:82, Hobiti – ŠK Družba 98:82, Royal Titz – Kováři 84:96.